Potreba ovládnuť používanie karabíny

- Jul 25, 2018-

Horolezectvo je metóda, ktorú miluje mnoho ľudí. Hoci proces je veľmi ťažký, môže vykonávať vôľu človeka, vykonávať svoju fyzickú silu, zlepšovať vlastnú kvalitu a využívať vlastné zdravie. Karabína má určité použitie na horolezectvo. Poďme sa pozrieť na použitie karabíny.

Pri horolezeckej akcii horolezectva sa vaše predné stehne svalov účinne uplatňujú. Horolezectvo je veľmi užitočné pri znižovaní obsahu tuku v nohách a tvarovaní zväčšeného zadku. Je to veľa pravidelných priaznivcov fitness, ktorí vedia, že športoví priatelia vo vnútorných priestoroch môžu nastaviť svah na bežiacom páse, ktorý je rovnako rovnocenný s lezením, lezenie tohto druhu cvičenia je veľmi užitočné pre cvičenie v páse a bruchu, boky. Tí, ktorí chcú schudnúť, si môžu želať vyskúšať horolezecké aeróbne cvičenie. Poznáte používanie karabíny?

Karabina je druh tlačidla. Ako naznačuje názov, používa sa na priľnavosť lana k nesúdržnému zaveseniu počas horolezectva. Vďaka postupnej popularizácii vonkajších športov sa karabína postupne dostáva do každého zorného poľa. Väčšina karabíny je vyrobená z hliníkovej zliatiny, železa alebo nehrdzavejúcej ocele a má rôzne tvary, ako je kruhový karabín, tvar dostihovej dráhy, tvar vajec, štvorcový tvar, tvar trojuholníka a podobne.

Výhody použitia: karabina z hliníkovej zliatiny je obľúbená medzi športovými nadšencami z dôvodu jej ľahkých, antikoróznych a protikoróznych vlastností.

Nielen to, že karabina je teraz široko používaná v športovom oblečení, ako napríklad karabina z nehrdzavejúcej ocele trojuholníková karabina môže byť použitá na piesok sandbagov, aby sa vyrovnali s vysokou pevnosťou.

1. Pri použití dvojitého cyklu 8-slovového uzla metódy, skúste použiť len jeden z uzáverov slučky na pripojenie bezpečnostného pásu, pretože napätie slučky môže spôsobiť, že druhá slučka sa uvoľní.

2. Ak je potrebné ako spojenie použiť len jednu slučku dvojitého 8-uzlového uzla, je lepšie zavesiť zámok na druhej slučke a zapnúť ju na lano ako sekundárnu ochranu, aby sa zabránilo zlyhaniu uzla.

Karabína je nepostrádateľným pomocníkom pre horolezcov. Správne používanie môže lepšie chrániť vašu bezpečnosť a zdravie. Dúfam, že po použití vyššie uvedeného obsahu môžu všetci využiť najefektívnejšie a najúčinnejšie turistické chodníky. Najpravdepodobnejší spôsob ochrany našej osobnej bezpečnosti.