Iné magické účinky karabína

- Jul 25, 2018-

vieš? Karabína nie je používaný iba keď sa cvičenie, ale tiež má veľmi silný funkciu vo svojom každodennom živote!

Prvý trik: fixné lano psa

Majitelia psov musia často vziať psy von na prechádzku, a často stretávajú s potrebou vyzdvihnúť pes, ale ak si kravatu lano, je to viac znepokojujúce rozviazať, ale ak pridáte hory na koniec lana s prackou , že vec sa stane oveľa jednoduchšie.

Druhé opatrenie: fľašu s vodou krúžky

To je zvyčajne potrebné vykonávať fľašu s vodou, keď ide von v lete. To môže byť veľmi nepríjemné, ak ste držte stlačené po ruke, ale ak máte horolezectvo pracky, môžete zavesiť fľaša pohodlne.

Tretie opatrenie: dokončovacie gumičky

Niekedy pár gumičky nebude cítiť chaotický, ale ak to je hromada gumičky, objaví zmätený. Ak existuje karabínou, ste spolu reťazec všetky gumičky. Je to pekné a pohodlné použitie.

Štvrté opatrenie: predĺžiť keychain

Uvedenie kľúčom vo vrecku niekedy cítite nebezpečné a strach zo straty, ale ak kľúč pripisujú karabína a kravatu do svojho pasu, druhý koniec kľúča môžete dať do vrecka, ktorá je bezpečná a neboja sa nestratil.

Piate opatrenie: pevná zástrčky a zásuvky

Križovatky dve predlžovacie šnúry konektory môžu byť ľahko trhané od seba, ale s pridaním karabínou, môžu byť bezpečne upevnené.

Šiesty trik: baterku ring

Pridanie karabína prsteň baterky možno na zavesenie vonkajšej strane vrecka. Táto metóda môže byť použitá na veci, ktoré sa zvyčajne používajú a ťažko nájsť.

Siedmy trik: pri použití otvárač na fľaše

Keď pijete a nemôže nájsť otvárač na fľaše, karabína tiež možno ako otvárač na fľaše.