Poznámka na Double-ring 8-word zväzovanie metódy karabína

- Jul 25, 2018-

Hoci karabína bola známa všetkým, stále existuje veľa ľudí, ktorí nevedia, ako používať karabína. Koniec koncov, je to dva najdôležitejšie nástroje na ochranu bezpečnosti Vonkajší horolezcov a krytý horolezcov. Preto je stále veľmi dôležité, aby majster použitie karabína. Poďme sa pozrieť na ako používať karabína:

1. Ak potrebujete používať metódu zväzovanie dvojnásobný-krúžok 8-slovo, je najlepšie nepoužívať len jednej slučky zamknúť pásov. Pretože slučky je dotiahnuť silou, môže spôsobiť ďalšie slučky nastať. Prelievanie, takže je ľahké k nehodám.

2. Ak iba jeden cyklus dvojnásobný-krúžok 8 uzol je potrebná pre pripojenie, je lepšie stlačiť zámok na slučku a upevnite ho na Lane ako druhá výhra vyhnúť zlyhania uzol. Situácia sa stalo.

Dúfam, že po úvode, každý môže lepšie pochopiť úlohu karabína, a môžu tiež pochopiť používanie karabína čo najskôr. Iba pomocou správne nástroje ako karabína a horolezecké lano môžete ísť vonku na vonkajší lezenie alebo iné outdoorové aktivity. V opačnom prípade nehody môže dôjsť a spôsobia nenapraviteľné škody. Keď dôjde k nehode, bude nielen hrozbu pre svoju vlastnú osobnú bezpečnosť, ale tiež priniesť veľké škody na vašu rodinu tela a mysle.