Je potrebné pochopiť materiál a zodpovedajúca karabína.

- Jul 25, 2018-

V súčasnosti, so zlepšením životnej úrovne, mnohí ľudia chcú nájsť ďalšie zábavné aktivity. Pre niektorých ľudí, ktorí chceli podporiť, horolezectvo je nepochybne viac vhodný šport. Milovníkov horolezectvo, prepravuje, sú karabína s významnú hodnotu. Tento druh hliníkovej zliatiny výrobku je ako bezpečnosť amulet pre horolezcov. A pri používaní nevyužité, je to stále lepšie ornament. Preto je potrebné pochopiť materiálov a doplnkov karabína pre horolezcov!

Karabína, musí mať určité ťahovou silou. Či je napätie horizontálne alebo vertikálne napätie, existujú určité ukazovatele. Tento produkt je nutnosťou pre použitie v systémoch, ktoré zabezpečujú ochranu pripojenie laná, ľad kužeľov a pásov. Lepšia kvalita výrobku môže vydržať niekoľko tisíc Newtonov napätia a je úplne bezpečný. Materiál z hliníkovej zliatiny, kombinovanej s dizajnom protišmykový povrch, plus funkcie nepremokavé, voči hrdzi a proti korózii je určite najlepší karabína pre horolezcov. Či to je ísť von pre pešiu turistiku, camping, alebo cestujú mimo, je vhodnejšie pre použitie. Navyše hmotnosť karabína je relatívne ľahké, a tam nie je veľa dopyt po zaťažení.

V súčasnosti existuje nekonečné odrody produktov karabína na trhu. Ale najviac populárne je karabína s dvoma funkciami. Tento produkt dodáva osvetlenie funkcia, ktorá zapína funkciu osvetlenia, keď je to potrebné na lepší výkon. Navyše túto funkciu osvetlenia vo všeobecnosti vyberie napríklad LED ako zdroj svetla. Má nielen dlhou životnosťou, ale tiež rôzne svetlé farebné efekty. Okrem toho je veľmi ekologický používať a studeného svetla zdroj nemá žiadne znečistenie.