Správne používanie karabína

- Jul 25, 2018-

Karabína je spoločný vonkajší karabína príslušenstvo, alebo náradie, má určité využitie pre horolezectvo, použitie, nie je to isté, potom, čo je správne používanie karabína?

Karabína je jedným zo zariadení pre horolezectvo. Materiálu môžu byť vyrobené z hliníkovej zliatiny, železa alebo nehrdzavejúcej ocele. Tvar je iný. Hliníkové zliatiny karabína má napríklad tvaru kruhového prstenca, závodisko tvar, zlaté vajcia tvar, štvorcového tvaru a tvaru trojuholníka. Väčšina ľudí si vybrať hliníková karabína, pretože je to svetlo, antikorózna, antikoróznu, atď, z ktorých všetky sú miloval vonkajšie športové nadšencov; nerezové trojuholníkové karabína možno na ohradiť slučky na zvládnutie vysokej pevnosti strečing. Rýchle a rýchlo visiace predmety.

Karabína je veľmi užitočná pre horolezcov. To môže chrániť vašu bezpečnosť a zdravie. Však pri použití karabína, by mala použiť správnu metódu vyhnúť zlé následky. Pri použití metódy dvojnásobný-krúžok 8-slovo uzol, nemôžete použiť iba jeden zámkov slučky pripojiť pásov, hlavne preto, že slučky je nútený utiahnuť keď sprísnila slučky; Ak musíte použiť dvojnásobný-krúžok 8 uzol ako pripojenie, je lepšie zavesiť zámok na ďalšie slučky a spony na lano ako sekundárna ochrana uzol zabrániť úpadku. Ak horolezcov sa efektívne a správne metódy, budú schopní chrániť našu vlastnú osobnú bezpečnosť a znížiť niektoré z našich starostí.

Popri príprave karabína, horolezec musí zvládnuť Niektoré horolezecké zručnosti. Pri chôdzi, by mali používať Otočné rameno pre udržanie rovnováhy svojho tela, tempo, a upraviť vaše dýchanie a tempo rytmické štátu. Najlepšie je najlepšie rýchlosti chôdze. Chodiť bez dýchanie, ramená a plecia, všetky nohy dotýkajú zeme, posun od päty k päte, snažiť udržať konštantnej rýchlosti; pri chôdzi do kopca, ťažisko by mali byť pred jediným nohy, telo nakláňa mierne dopredu a ťažisko je umiestnené dozadu pri jazde z kopca jediný z nohy, zároveň znižuje ťažisko, telo je mierne zvesené.