Karabína je jedným z vybavenia pre horolezectvo

- Jul 25, 2018-

Karabína je jedným z zariadení na horolezectvo. Materiál môže byť vyrobený z hliníkovej zliatiny, železa alebo nehrdzavejúcej ocele. Tvar je iný. Karabina z hliníkovej zliatiny má napríklad kruhový tvar krúžku, tvar pretekárskych dráh, tvar zlatých vajec, štvorcový tvar a trojuholníkový tvar. Väčšina ľudí si vyberá hliníkový karabín, pretože je ľahký, antikorózny, protikorózny atď., Ktoré sú milované športovými nadšencami; nehrdzavejúcej ocele trojuholníkové karabíny môžu byť použité na piesok sandbagov, aby sa vyrovnali s vysokou pevnosťou strečing. Rýchle a rýchle zavesenie.

Karabina je pre horolezcov veľmi užitočná. Môže chrániť vašu bezpečnosť a zdravie. Ak používate karabinku, mali by ste použiť správnu metódu, aby ste sa vyhli nepriaznivým následkom. Pri použití metódy dvojitého zväzku s 8 slovami nemôžete na pripájanie bezpečnostného pásu použiť len jeden z uzáverov slučky, hlavne preto, že slučka je utiahnutá, keď sa slučka utiahne; ak potrebujete použiť dvojitý 8-uzlový uzol. Ako spojenie je lepšie zavesiť zámok na druhej slučke a zapnúť ju na lano ako sekundárnu ochranu, aby sa zabránilo zlyhaniu uzla. Ak budú horolezci využívať najefektívnejšiu a najpresnejšiu metódu, budú môcť chrániť našu osobnú bezpečnosť a znížiť niektoré z našich starostí.

Okrem prípravy karabíny musí horolezca zvládnuť niektoré horolezecké schopnosti. Pri chôdzi by ste mali používať výkyvnú ruku na udržanie rovnováhy tela, tempa a prispôsobenie dychu a tempa do rytmického stavu. Najlepšia rýchlosť chôdze je najlepšia. Chôdza bez dýchania, ramien a ramien, všetky nohy sa dotýkajú zeme, posun od päty k päte, snažte sa udržiavať konštantnú rýchlosť; pri prechádzke do kopca by mal byť ťažisko pred chodidlom chodidla, telo sa nakloní dopredu a ťažisko sa umiestni na zadnú labku pri jazde z kopca. Zároveň je ťažisko znížené a telo mierne klesá.