Analýza materiálu a aplikácií pole karabína

- Jul 25, 2018-

Pre horolezectvo pracky, verím, že mnoho milovníkov horolezectvo nebude neznámy, pretože to súvisí s bezpečnosťou milovníkov horolezectvo. Ako všetci vieme, o horolezectvo, je horolezectvo cvičenie. Vo všeobecnosti, urobíme nejaké bezpečnostné opatrenia ochrany pred výstupom. Toto bezpečnostné ochranné opatrenie je tiež nepostrádateľným nástrojom. Samozrejme, Hlavná vec je lano.

Hoci niekedy sme len použiť lano, keď neexistuje žiadne tlačidlo, väčšina z nich sa nestane. Pretože karabína je musit-mať položku pre horolezectvo, to je zvyčajne vykonáva s horolezecké laná, pri nákupe ochranného laná. Podlomili. Je lepšie povedať, laná a horolezectvo spony sú nevyhnutné.

Vo všeobecnosti horolezectvo spony sú vyrobené z hliníkovej zliatiny, železa alebo nerezovej ocele a majú rôzne tvary, napríklad kruhová karabínou, závodisko tvaru, vajcia tvar, štvorcového tvaru, trojuholníkový tvar a podobne.

Hliníkové zliatiny karabína je populárny medzi nadšenci outdoorových športov vďaka svojej nízkej váhe, protikorózne a antikorózne vlastnosti. Nielen, že karabína je teraz široko používaný v športové oblečenie, ako je nerez trojuholníkové karabína môže byť použitý na ohradiť slučky vyrovnať s high-pevnostnej úsek.

Horolezectvo pracky možno nielen pre horolezectvo, ale aj pre mnoho športových potrieb.