Stručný úvod do štyroch rôznych kvalitných karabína

- Jul 25, 2018-

Horolezectvo je teraz móda šport. V rovnakom čase, je tiež špeciálne športové, patrí vonkajší lezenie pohybu, potrebné vybavenie a potreby sú nenahraditeľné. Medzi nimi, karabína musí byť dôležité zariadenia. V dnešnej dobe, karabína najrôznejšie funkcie na trhu robí milovníkov horolezectvo závraty. Aký druh kvalitných karabína je bezpečné?

Veľa krát, každý si myslí, že náhradný produkt lobster-typ neviditeľným prackou len nedostatočne nestlaèíte, ale jeho celkovú silu a schopnosť vylúčiť interné trosky ženské pracky sú samozrejme lepšie náročnejšia. Okrem toho kruhový oblúk zatváranie mužských pracky hlavy úplne zabráni vloženia a odchýlky javu sa po vložení ženské pracky.

Neviditeľným prackou má veľké lisovanie priestor a je ľahko ovládateľný aj v rukaviciach. To sa zvyčajne používa na pás a prednú popruh batoha a náprsný popruh. Avšak jeho štrukturálne obmedzenia znemožňujú absolutórium sneh vnútri ženského pracky, keď je pokrytý snehom alebo iné nečistoty. Okrem toho občas vloženia a odpočet dochádza vtedy, keď vkladajú mužskej pracky a ženské snap.

Otočné háčiky sa používajú odolávať rôznych smeroch sily a veľké kruhové tlačidlo je možné použiť pre pohodlné ovládanie v prípade hrubé rukavice. Táto funkcia umožňuje uplatňovať pás ski suit sprísniť. Štandardné Mohbi rebrík pracky sú široko používané pre sprísnenie batoh ramienkami a bočné popruhy. Funkcia je, že keď sú prekryté popruh popruhu a rebrík pracky popruhu je samosvorné a nie je ľahké uvoľniť. Ak je rebrík pracky, popruh automaticky uvoľníme.